Dlaczego My?

Kitesurfing to nasza pasja, zawód i styl życia - zobacz, dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas!


Kim Jesteśmy?


FlowCamp to zespół profesjonalistów, których pasją są sporty deskowe - kitesurfing, surfing, snowboard i wiele innych. Naszą wiedzę przekazujemy Wam już od 2007r. Podróżujemy, zawsze w poszukiwaniu najlepszych warunków, spotów i wiatru. Żyjemy spełniając marzenia - nasze i Wasze. Organizujemy kursy instruktorskie Pzkite, szkołę prowadzi wieloletni Instruktor Wykładowca Polskiego Związku Kiteboardingu - Przemysław Wójcik. Oferujemy szkolenia o najwyższym poziomie jakości, nasza kadra to licencjonowani instruktorzy IKO i PZKite, studenci i absolwenci AWF. Na naszym koncie mamy procampy z najlepszymi polskimi zawodnikami i zawodniczkami.
  Dołącz do nas - FlowCamp.pl


BAZA I DOJAZD


Sezon letni spędzamy na Półwyspie Helskim, w najlepszym punkcie do szkoleń kite - szeroka, otwarta i niezatłoczona plaża w Jastarni daje nam świetne możliwości szkolenia, dodatkowo na przestrzeni do 500 m od nas znajduje się rozległa plycizna, idealna do nauki . Od sezonu 2022 jesteśmy ulokowani na naszym kempingu FlowCamp na końcu cypla Draga w Jastarni, tuż przy plaży kite. Oferujemy Wam noclegi w naszych przyczepach, miejsce na kampery i namioty. Dysponujemy prądem oraz kontenrem sanitarnym. Zapraszamy również chętnych do postawienia przyczepy na cały sezon.


WYJAZDY


Organizujemy coroczne wyjazdy kite do Brazylii i Egiptu. W Brazylii jesteśmy już 14 sezonów, wyjazd z nami to doskonała okazja nie tylko na naukę kite, ale również przeżycie niezpomnianej przygody.


SPRZĘT


Co roku wymieniamy sprzęt na najnowsze zestawy firm Eleveight i Airush dla Waszego bezpieczeństwa i komfortu szkolenia. Na czas lekcji kursant otrzymuje piankę, kask oraz trapez (w cenie lekcji).


WALKIE TALKIE


Ciągła komunikacja instruktor - kursant jest kluczowa w efektywnym szkoleniu. Dlatego podczas lekcji używamy krótkofalówek przymocowanych do kasków, dzięki czemu jesteście cały czas pod nadzorem instruktora, nawet pływając samodzielnie.