Dlaczego My?

Kitesurfing to nasza pasja, zawód i styl życia - zobacz, dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas!


KADRA


Zajmujemy się kitesurfingiem od ponad 10 lat. 300 dni w roku spędzamy na desce, przekazując naszą pasję do wiatru i wody naszym kursantom. Podróżujemy, zawsze w poszukiwaniu najlepszych warunków, spotów i wiatru. Żyjemy spełniając marzenia - nasze i Wasze. Sezon letni spędzamy na Helu, w najlepszym punkcie do szkoleń kite - szeroka, otwarta i niezatłoczona plaża w Kuźnicy daje nam świetne możliwości szkolenia, dodatkowo 300 m od nas znajduje się najdłuższa w Polsce wyspa - Mewie Rewy "Polskie Hawaje" na którą zabieramy naszych kursantów. Sezon jesienny to niezmiennie Cumbuco Kite Camp i Brazylia - byliśmy tam 8 razy z rzędu, spędzając najlepsze miesiące okresu wiatrowego czyli wrzesien-styczeń na legendarnych spotach takich jak Cumbuco, Guariju czy Paracuru. Elastyczność szkolenia w Brazylii polega na tym, że w okresie wiatrowym statystyki wynoszą zawrotne Organizujemy kursy instruktorskie IKA i PZkite. Sprzedajemy sprzęt firm North Kiteboarding i Airush. Organizujemy coroczne wyjazdy kite do Brazylii, Azji i Europy. Na naszym koncie mamy procampy z najlepszymi polskimi zawodnikami i zawodniczkami.


BAZA I DOJAZD


Jesteśmy ulokowani na samym wjeździe do miejscowości Kuźnica na Półwyspie Helskim, w dawnym bydynku dworca. Mamy świetną lokalizację szkoleniową - szeroką, niezatłoczoną plażę pod oknami oraz Mewie Rewy „w zasięgu ręki” oraz dojazdową - omijając korki możecie po prostu dojechać do nas pociągiem! Trasa Władysławowo - Kuznica bez względu na porę roku zajmuje 14min, poiągi jeżdżą co godzinę. Możemy również umówić się, że odbierzemy Was z dowolnego miejsca na Półwyspie Helskim/Władysławowie.


MEWIE REWY


Uczymy i pływamy na najlepszym spocie w Polsce - pas wąskiej mielizny tworzącej wyspę ciągnie się od miejscowości Kuźnica aż do Rewy. W razie wiatru z kierunków północnych, nie musimy jeździć na drugą stronę Zatoki - pakujemy łódkę i w 10 minut jesteśmy na Mewich Rewach.

Kuźnica, to także piękna i szeroka plaża, z mnóstwem miejsca na lądowanie i startowanie latawców, bez tłoku i opłat jak na kempingach.


SPRZĘT 2020


( zdjęcie sprzętu ) Co roku wymieniamy sprzęt na najnowsze zestawy firm Duonort i Airush dla Waszego bezpieczeństwa i komfortu szkolenia.

WALKIE TALKIE


( zdjęcie sprzętu ) Ciągła komunikacja instruktor - kursant jest kluczowa w efektywnym szkoleniu. Dlatego podczas lekcji używamy krótkofalówek przymocowanych do kasków, dzięki czemu jesteście cały czas pod nadzorem instruktora, nawet pływając samodzielnie.

SPĘDŹ Z NAMI WAKACJE